Milí rodičia,

radi by sme Vás informovali s možnosťou odhlasovania stravy prostredníctvom EduPage.

Zároveň upozorňujeme, že od 1.4. 2024 tento spôsob odhlasovania zostane ako jediná forma, ako odhlásiť dieťa. Telefonické ani elektronické odhlasovanie cez stránku eskoly.sk nebude aktívne. Avšak telefón. číslo do školskej jedálne 0911354542 bude fungovať.

Ak používate smartphone, stiahnite si, prosím, bezplatnú mobilnú aplikáciu EduPage.

Webová stránka na prihlásenie: www.msleopoldov.edupage.org

Oficiálna stránka materskej školy aj naďalej zostáva www.msleopoldov.sk.

Výhody rodičovského konta:

• Ak máte (alebo budete mať) v MŠ viac ako jedno dieťa, Vaše rodičovské konto Vám umožní vidieť kontá Vašich detí naraz pod jedným prihlásením.
  • Každý rodič môže mať samostatné konto. Podmienkou je uvedenie správnej a úplnej emailovej adresy v údajoch poskytnutých MŠ.
  • Všetky funkcie edupage predpokladáme spustiť začiatkom šk. roka 2024/2025, kedy bude vytvorenie rodičovského konta nevyhnutnosťou.
  • Oznamovanie nepredvídateľnej neprítomnosti dieťaťa priamo triednym učiteľkám.

Ďakujeme za spoluprácu.

Danišová Zuzana