Mikulášku, dobrý strýčku, modlím sa Ti modlitbičku,

zlož tú svoju plnú tašku, daj nám svojich darov trošku.

Kus koláča makového či koníka medového,

veď Ty, svätý Mikuláš, veľa dobrých darov máš.

Aj takúto pieseň si tento rok v našej MŠ vypočul Mikuláš a ani tento rok nezabudol na našich Chrobáčikov. Mikulášovi prišli na pomoc Anjelica a Čertica z Divadla Zuneva so svojím programom Vianočná hviezdička, v ktorom deti pomohli v tvorivých dielničkách vyrobiť vianočné dekorácie, ozdobiť nimi vianočný stromček a pripraviť adventný veniec. Po zasvietení svetielok sa rozžiaril nielen stromček, ale aj očká detí plné radosti a spokojnosti s dobre vykonanou prácou. Pomohli Čertice Zuzice naučiť sa čarovné slovíčka. Po prednesení krásnych básničiek a pesničiek ich Mikuláš spolu s pomocníkmi obdaroval balíčkami plné zdravých dobrôt.

Ďakujeme rodine Majcherovej a Ajpekovej za prispenie do balíčkov pre deti.

Loading