Materská škola otvorená

5
(2)

Vážení rodičia,

Od 08.12.2021 (streda) bude materská škola otvorená. Trieda Lienok je na základe karanténnych opatrení v izolácii do 10.12.2021 (vrátane).

 Od 29.11.2021 sa menia podmienky vstupu do priestorov materskej školy. Vstup cudzím osobám je povolený iba v režime OP (očkovaný, prekonaný) so súhlasom riaditeľa. Je potrebné preukázať sa príslušným potvrdením. Pre osoby, ktoré nespadajú pod režim OP je prevádzka materskej školy taktiež zabezpečená, pri vstupe dieťa odovzdáte poverenému zamestnancovi MŠ, ktorý dieťa preberie a poobede odovzdá vami splnomocnenej osobe.

Nakoľko fungujeme v bežnom režime, je potrebné v prípade neprítomnosti vášho dieťaťa odhlásiť ho zo stravy.

Prikladáme aktuálne vyhlásenie o bezpríznakovosti TU

zobrazené celkovo 331 x, zobrazené dnes 1 x

Ako sa Vám páčil tento článok?

Kliknite na hviezdičku a ohodnoťte článok!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 2

Zatiaľ nikto nehlasoval! Buďte prvý, kto ohodnotí tento článok.