Mikuláš v škôlke

5
(4)

Tento rok do našej škôlky prišiel iba anjelik a čertík, pretože hnevali Mikuláša a Mikuláš ich poslal nadeliť balíčky bez neho. Ale keďže svätý Mikuláš vidí všetko, videl že túto náročnú úlohu zvládli jeho pomocníci veľmi dobre. V triedach zazneli  mnohé známe mikulášske pesničky a básničky a na záver dostalo každé dieťa od anjelika a čertíka balíček plný zdravých dobrôt 🙂

Chceli by sme sa poďakovať:
Pán Chudý prispel sumou 50 eur,
Pani Bartovičová zabezpečila do balíčkov ovocné kože,
Pani Halásová zabezpečila vrecúška a farbičky.

Prikladáme zopár fotiek 🙂zobrazené celkovo 353 x, zobrazené dnes 1 x

Ako sa Vám páčil tento článok?

Kliknite na hviezdičku a ohodnoťte článok!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 4

Zatiaľ nikto nehlasoval! Buďte prvý, kto ohodnotí tento článok.