Vianočné trhy 2019

Vážení rodičia,

Opäť prichádza čas, keď nás od najkrajších sviatkov v roku, Vianoc, delí už len zopár dní. Na toto obdobie netrpezlivo čakáme všetci, lebo ich čaro a výnimočnosť nás napĺňajú pocitmi šťastia, pokoja a pohody. Atmosféra týchto dní je plná radostného očakávania. Ľudia sú k sebe milší, pozornejší, štedrejší. Na chvíľu sa spomalí čas, zabúdame na starosti a pociťujeme radosť.

Preto prosíme, príďte načerpať vianočnú radosť a atmosféru aj spolu s nami a prijmite pozvanie na tradičné vianočné trhy, ktoré sa budú konať 7.12.2019 na námestí v Leopoldove.

V prípade, že chcete podporiť svojimi výtvormi, výrobkami, vianočnými cukrovinkami či iným tovarom našu MŠ, prosím Vás, aby ste tento tovar priniesli už zabalený pani učiteľkám, do jednotlivých tried, najneskôr do 5.12.2019.

Čakáme Vás v stánku s vianočným punčom, koláčikom a dobrou predvianočnou náladou 🙂

Veľmi pekne ďakujeme !

Kolektív MŠ Leopoldov

Loading