Mám básničku na jazýčku 2019

0
(0)

Naše deti obľubujú básničky. Pomáhajú im precvičovať si pamäť a výslovnosť. Aj tento rok v mesiaci marec sa u nás konala súťaž “ Mám básničku na jazýčku“, ktorú moderovali pani učiteľky Anna Svetlíková a Jana Potocká.

Deti poctivo so svojimi pani učiteľkami trénovali básničky. Súťaž brali naozaj vážne a poctivo sa pripravovali. Deti boli pri recitácií nebojácne a smelé, chceli zarecitovať čo najlepšie a to sa im aj podarilo 🙂

Z každej triedy sa vybralo zopár zástupcov a tí predniesli svoje básničky. Na konci sa naša porota zhodla, že všetky deti vyhrali, pretože sa svedomito pripravovali na súťaž.

zobrazené celkovo 331 x, zobrazené dnes 1 x

Ako sa Vám páčil tento článok?

Kliknite na hviezdičku a ohodnoťte článok!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ nikto nehlasoval! Buďte prvý, kto ohodnotí tento článok.