Prednáška “ Školská zrelosť „

0
(0)

Vážení rodičia,

Školská zrelosť predstavuje jednu z podmienok nástupu dieťaťa na základnú školu. Aby dieťa dokázalo úspešne zvládať všetky úlohy, musí byť zrelé po mentálnej, telesnej aj emocionálnej stránke.

Nejeden rodič si kladie otázku, či je jeho dieťa zrelé a pripravené na vstup do školy. Na túto a mnoho iných otázok Vám vedia odpovedať erudovaní odborníci z CPPP a P( Centrum pedagogicko-psychologickej poradne a prevencie).

 

Dňa 20.11.2018 (utorok) o 15:30 hod. sa v triede Motýlikov bude konať prednáška, na ktorej Vás odborníci z CPPP a P z Hlohovca oboznámia s pojmom:“ školská zrelosť“, a poskytnú Vám informácie a rady, ako byť dôsledný rodič, na čo byť pripravení, ako s dieťaťom pracovať doma, čo s ním treba zdokonaľovať a iné.

Prednáška je určená pre rodičov predškolákov 🙂 

 

 

 

 

 

zobrazené celkovo 211 x, zobrazené dnes 1 x

Ako sa Vám páčil tento článok?

Kliknite na hviezdičku a ohodnoťte článok!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ nikto nehlasoval! Buďte prvý, kto ohodnotí tento článok.