NOC V MŠ

0
(0)

NOC V MŠ

Piatok 8. júna nadišiel pre našich predškolákov očakávaný deň, čakala ich noc v MŠ.

Na tento deň sme sa všetci veľmi tešili. Stretli sme sa o 19.00 hod. v areáli našej MŠ. Najskôr si deti preverili svoju zdatnosť a šikovnosť v rôznych športových súťažiach. Vydanú energiu sme doplnili výbornými špekačkami, ktoré si deti opiekli samé na ohni a rôznymi maškrtami, ktoré priniesli rodičia.

Najviac bol však očakávaný večer, keď sa zotmelo a zábava mohla začať. Deti v pyžamách a s baterkou v ruke sa vydali na nočné hľadanie pokladu ukrytého na školskom dvore MŠ. Odvaha im nechýbala a bez strachu vypátrali ukrytý poklad.

Náš krásny večer sme ukončili želanou rozprávkou na dobrú noc…..

 

 

 

zobrazené celkovo 273 x, zobrazené dnes 1 x

Ako sa Vám páčil tento článok?

Kliknite na hviezdičku a ohodnoťte článok!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ nikto nehlasoval! Buďte prvý, kto ohodnotí tento článok.