Danka a Janka v našej MŠ

0
(0)

Vo štvrtok 26.4.2018 sa naše deti zúčastnili divadelného predstavenia „Janka a Danka“, ktoré zavítali do našej materskej školy v Leopoldove. Divadlo zahrali dve  divadelníčky zo Spišskej Novej Vsi z Divadla na Predmestí.

Príbeh o dvojčatkách, ktoré sú navlas rovnaké. Janka keď sa pozrie do zrkadla, nie je si istá či vidí seba, alebo sestru Danku. A keď sa pozrie Danka do zrkadla, nevie naisto či vidí sestru, alebo seba. Aby sa o sebe presvedčili, často sa škriepia. Ale to len keď ide o vedľajšie veci. Na hlavných veciach sa vždy zhodnú.

Rozprávka bola plná veselých pesničiek, na ktoré si naše deti spolu s Jankou a Dankou zaspievali a zatancovali. Deťom sa divadielko veľmi páčilo, celý čas sa smiali, tlieskali, zabávali.

Ďakujeme Janke a Danke za návštevu 🙂

Prikladáme zopár fotiek 🙂 🙂 🙂

zobrazené celkovo 288 x, zobrazené dnes 1 x

Ako sa Vám páčil tento článok?

Kliknite na hviezdičku a ohodnoťte článok!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ nikto nehlasoval! Buďte prvý, kto ohodnotí tento článok.