Jarná brigáda – Poďakovanie

0
(0)

Milí rodičia, učitelia, zamestnanci

chceme Vám POĎAKOVAŤ za vašu účasť a veľkú pomoc na jarnej brigáde dňa 21.4.2018 pri príležitosti  DŇA ZEME.

Bola to vydarená akcia, na ktorej sa zúčastnili aj deti. Objednané počasie a pohostenie nesklamali.Vyhrabali sme trávu, zrezali staré konáre, halúzky. Naplnili sme odpadom jeden kontajner v priebehu niekoľkých hodín.Pomohli ste roznášať štrk a piesok, vysadili ste 9 tují, ktoré dodali manželia Kuchtoví spolu aj so zeminou, netreli preliezačky, bezbariérový prístup, hrad, opravili drevený domček pre deti, ošetrili náterom. Natreli aj búdu na školskom dvore, pokosili trávu a vykosili trávu okolo stromov a živého plota, upravili kríky.

Prišli pomôcť a priložili ruku k dielu:

Pán a pani Bajtaloví s deťmi, Pelzloví, Brešťanský s deťmi, Harmanová s dcérou, Kralič so synom, Ondriová, Patylová, Tomašik, Vančoví s deťmi, Moravanská, Mišovičoví s dcérou, Kadlečík, Štefanka so synom, Borovka, Kleimanoví so synom, Levčíkoví s deťmi, Cepkoví s deťmi, Hlavatý, Chatrnuchoví so synom, Leitmanová, Chudý.

učiteľky: Foltánová, Joštová s manželom, Lehutová, Luhová a pán Chovan

 

Veríme, že sa opäť takto zídeme, aby sme pomohli životnému prostrediu v našom okolí a že táto akcia osloví aj ďalších rodičov.

 

       Mgr. Katarína Antalová, riaditeľka MŠ

 

 

 

zobrazené celkovo 186 x, zobrazené dnes 1 x

Ako sa Vám páčil tento článok?

Kliknite na hviezdičku a ohodnoťte článok!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ nikto nehlasoval! Buďte prvý, kto ohodnotí tento článok.