Exkurzia v poschodovom vlaku

0
(0)

Trieda Motýlikov a Húseničiek prežila zaujímavú dopoludňajšiu akciu.

Keďže sa celý týždeň nesie v duchu dopravy a dopravných prostriedkov deti sa boli pozrieť na železničnej stanici Leopoldov, kde ich už čakali dvaja milí páni zo železnice. Malých zvedavcov previedli elektrickým poschodovým vlakom, oboznámili ich s vnútorným vybavením, informačnými tabuľami a elektronickými panelmi. Najväčším zážitkom však bola návšteva stanovišťa rušňovodiča, kde mali deti možnosť vidieť množstvo ovládacích a riadiacich prvkov. Dokonca sedeli na jeho sedadle a tak sa mohli aspoň na chvíľu vcítiť do práce rušňovodiča.

Ďakujeme za úžasnú exkurziu, ktorá nám okrem nových poznatkov priniesla príjemný zážitok a úsmev na našich tváričkách.

 

Veď posúďte sami.

 

zobrazené celkovo 186 x, zobrazené dnes 1 x

Ako sa Vám páčil tento článok?

Kliknite na hviezdičku a ohodnoťte článok!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ nikto nehlasoval! Buďte prvý, kto ohodnotí tento článok.