Návšteva mestskej knižnice

3
(1)

Marec je mesiacom knihy. Aj naši škôlkari to vedia. Preto pri tejto príležitosti navštívili Mestskú knižnicu, kde ich čakala ochotná a milá teta knihovníčka. Deťom ukázala priestory, oboznámila ich s knihami, ktoré sa tam nachádzajú. Získali informácie o tom, ako sa stať členom MK, čo je to čitateľský preukaz a ako si požičať knihu.

Deti boli exkurziou nadšené a hneď si našli knihy podľa vlastných predstáv. Zisťovali si v nich a prezerali ilustrácie opatrne a šetrne, aby knihy nepoškodili. Tete knihovníčke sľúbili, že do knižnice prídu aj so svojimi rodičmi.

Ďakujeme za čas, ktorý ste nám venovali a sľubujeme, že v budúcnosti knižnicu opäť navštívime 🙂

zobrazené celkovo 147 x, zobrazené dnes 1 x

Ako sa Vám páčil tento článok?

Kliknite na hviezdičku a ohodnoťte článok!

Priemerné hodnotenie 3 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ nikto nehlasoval! Buďte prvý, kto ohodnotí tento článok.