2% Pre našu Materskú školu

0
(0)

Vážení rodičia.

Prichádza čas daňových priznaní a každý z nás má možnosť poukázať 2% zo zaplatenej dane z príjmov podľa vlastného zváženia buď konkrétnym osobám alebo organizácií.

Aj v minulom roku niektorí z vás prispeli 2% našej MŠ, vďaka tomu sme obdržali čiastku 1641 EUR, za ktoré sa zakúpili učebné pomôcky a hračky.

Preto si Vás milí rodičia a priaznivci MŠ dovoľujeme osloviť a poprosiť  o prispetie 2% z daní. Za finančné prostriedky by sme chceli zakúpiť  čističky vzduchu, ovzdušia a nečistôt , značky LUX, do novovytvorených tried, čo má blahodarný účinok na zdravie človeka. Ďalej špeciálny vysávač  LUX, ktorý okrem toho, že dôkladne vysáva a zbavuje miestnosť plesní, roztočov, ktoré sú potencionálnymi  vyvolávačmi alergií či astmy.

Všetkým nám záleží na zdraví detí, ktoré navštevujú našu MŠ a aj touto formou chceme pôsobiť na obranyschopnosť organizmu prevenciou proti možným chorobám, ktoré zlý vzduch, pach, plesne a roztoče spôsobujú.

Veríme, že Vás náš zámer oslovil a v prípade, že by ste chceli našu MŠ podporiť potrebné tlačivá sú k dispozícií v jednotlivých triedach u pani učiteliek.

                                                                                                                         Ďakujeme

                                                                                                                         Materská škola Leopoldov

 

 

Napríklad aj takéto kvalitné hračky a pomôcky sa zakúpili minulý rok 🙂

 

 

 

zobrazené celkovo 136 x, zobrazené dnes 1 x

Ako sa Vám páčil tento článok?

Kliknite na hviezdičku a ohodnoťte článok!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ nikto nehlasoval! Buďte prvý, kto ohodnotí tento článok.