Dňa 22.5.2024 sa deti zúčastnili zaujímavého a veľmi obohacujúceho výletu. Autobusom cestovali do Medolandie, ktorá sa nachádza v Dolnej Krupej. Počasie nám spočiatku neprialo, lebo pršalo. Preto sme s veľkým oduševnením spievali a budili slniečko. A predstavte si, vypočulo nás. Pri príchode do Medolandie na nás vykuklo, poprskalo pár kvapkami dažďa, a potom sa na nás už iba usmievalo. Na mieste nás veľmi srdečne privítala pani sprievodkyňa a porozprávala nám všetko o živote včielok, o tom, aké poklady vďaka svojej usilovnosti produkujú. Deti s nadšením počúvali a aktívne sa zapájali do diskusie. Plnili rôzne úlohy a za odmenu si vlastnoručne vyrobili sviečku. Po chutnom obede sme sa premiestnili do Rosária, kde sme obdivovali rôznorodosť šípových ruží. Blízka lúka nám ponúkla možnosti na odpočinok a piknik. Nechýbali ani pohybové hry v krásnom prírodnom prostredí.  Do MŠ sme sa vrátili popoludní s dobrým pocitom, že sme spolu prežili úžasný deň.

Loading