Zábavné učenie doma :)

Vážení rodičia.

Celý svet, vrátane našej republiky sa ocitol v situácií, keď zákerná choroba koronavírus Covid 19 zmenila životy všetkých ľudí aj celej spoločnosti. Ocitli sme sa v povinnej izolácií, účelom ktorej je chrániť sa navzájom, zároveň nám však bráni stráviť pracovný čas s vašimi ratolesťami. Verte, že na našich Chrobáčikov myslíme každý deň a veľmi nám chýbajú. Je nám jasné, že to máte ťažké aj Vy, rodičia. Rozptýliť a zabaviť deti počas karantény je náročné ale na druhej strane aj veľmi potrebné.

Preto sme sa rozhodli, že sa budeme spolu hrať prostredníctvom našej webovej stránky. Každý týždeň sa bude niesť v duchu zaujímavej témy. Na každý deň Vám budeme zadávať úlohy, rôzne hry, piesne, básne a iné nápady, ktoré hravo zvládnete aj doma a spoločne s deťmi si spestríte deň. Veríme, že aj touto formou Vám pomôžeme prežiť kreatívne a hravo deň s vašimi detičkami a budeme aspoň takto virtuálne spolu Už teraz sa tešíme na deň, keď sa konečne uvidíme.

Pozdravujeme Vás 🙂

Kolektív MŠ Leopoldov

Loading