Čo nás čaká v mesiaci Február

4
(1)

Mobilné planetárium – Dňa 5.2.2020 (streda) od 7:30 hod. presunuté z januára. Programy sa snažia deťom zrozumiteľnou formou rozprávky vysvetliť základné javy astronómie – deti sa napr. môžu dozvedieť, prečo sa na Zemi strieda deň a noc, ako sa nazývajú fázy Mesiaca, ako sa volajú najznámejšie súhvezdia . Deti sa budú mať možnosť počas akcie fotiť, následne si fotky budete môcť zakúpiť.

Karneval so Šaškou BaškouDňa 14.2.2020 (piatok) od 10:00 hod. nás príde do našej MŠ zabávať na karneval Šaška Baška. Šaška Baška je veľká kamarátka detí, bude s deťmi spievať, tancovať, zabávať sa. Pripravte prosím deťom na tento deň do skriniek masky 🙂 .

Skríning školskej zrelosti bude prebiehať v dňoch 24.2. – 25.2. 2020 – platí pre predškolákov ! Bude prebiehať v dopoludňajších hodinách. Bližšie informácie u pani učiteliek predškolákov.

zobrazené celkovo 382 x, zobrazené dnes 1 x

Ako sa Vám páčil tento článok?

Kliknite na hviezdičku a ohodnoťte článok!

Priemerné hodnotenie 4 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ nikto nehlasoval! Buďte prvý, kto ohodnotí tento článok.