Pomáhame vtáčikom

0
(0)

Zima vbehla za vrátka,
vyplašila vtáčatká.
Sneh sa sype, vietor hudie,
čo len s nami teraz bude?
Nezhyniete, moji malí,
kŕmidlo s dobrotami sme na strom
dali.

V zimných mesiacoch si zaslúžia našu pomoc aj vtáčiky, ktoré u nás zostávajú počas zimy. Pani učiteľka Mirka spolu so všetkými detičkami v škôlke pripravila pre vtáčikov kŕmidlá a naplnili ich jabĺčkami,rôznymi semiačkami. Zavesili sme ich na stromčeky v našej škôlke. Za krátku chvíľu sme spozorovali, ako vtáčiky kŕmidlá objavili a prišli na hostinu, ktorú sme pre ne nachystali.

Prikladáme zopár fotiek 🙂

zobrazené celkovo 197 x, zobrazené dnes 1 x

Ako sa Vám páčil tento článok?

Kliknite na hviezdičku a ohodnoťte článok!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ nikto nehlasoval! Buďte prvý, kto ohodnotí tento článok.