Olympiáda 2019 – Hlohovec

Telovýchova a šport zlepšujú fyzický a psychický rozvoj človeka, zvyšujú jeho zdatnosť ,výkonnosť a upevňujú zdravie.

Svoju zdatnosť dokázali aj deti z našej MŠ, ktoré sa zúčastnili dňa 25.4.2019 športovej olympiády v Hlohovci. So svojimi rovesníkmi z 11-tich MŠ súperili v športových disciplínach a to beh na 20 metrov, hod loptou a skok do diaľky. Timko Brešťanský sa umiestnil na úžasnom 1.mieste v skoku do diaľky, Martinko Levčík bol 4.v mieste v behu na 20 m. Nezaostávali ani Samko Moskáľ, Hanka Mišovičová, Leo Masaryk a taktiež sa umiestnili v rebríčku celkového hodnotenia na pekných miestach.

Deti si okrem medaile a diplomu odniesli z olympiády aj kopec zážitkov. Zoznámili sa s novými kamarátmi, zažili zábavu, diskotéku so šašom a strávili pekné predpoludnie.

Už teraz sa tešíme na olympiádu v budúcom školskom roku 🙂 🙂

Pridávame zopár fotiek 🙂

Loading