Jarná brigáda v našej MŠ – poďakovanie

Dňa 27.4.2019 sa konala brigáda pre rodičov, zamestnancov, priateľov našej Materskej školy. Upratoval sa školský dvor, rodičia pomáhali zbierať a hrabať suché konáre, listy, prekypril sa piesok vo všetkých pieskoviskách, doplnil sa nový. Upratala sa stará plechová garáž, obrúsili sa a natreli všetky lavičky, stoličky ktoré máme na dvore.

Pre rodičov bolo pripravené občerstvenie, ktoré nachystali naše skvelé pani kuchárky. Ďakujeme aj pani upratovačkám Adrike a Danke ktoré pohostili našich brigádnikov.

Poďakovanie patrí všetkým, ktorí prišli a priložili ruku k tomu, aby náš školský dvor bol pre naše deti ešte krajší 🙂

Ďakujeme rodičom, deťom, pani učiteľkám, poslancom, školníkovi a všetkým priateľom :). Hlavne veľké ĎAKUJEME šikovným chlapom, ktorí rozniesli do pieskovísk tú „horu“ piesku 🙂 🙂 .