Akcie, ktoré nás ešte čakajú v Novembri :)

V mesiaci November nás ešte čakajú dve zaujímavé akcie :

V dňoch od 19.11 do 23.11. 2018 budeme mať ochutnávku bylinkových čajíkov. V rámci pitného režimu budeme ochutnávať rôzne chute bylinkových čajov, ktoré nám navaria naše šikovné pani upratovačky 🙂

 

Dňa 22.11.2018 nám zase pani učiteľka Mirka Joštová porozpráva niečo o vtáčikoch, ktoré od nás odlietajú na zimu a o ktoré sa musíme starať, pretože na zimu zostávajú u nás. Spolu rozvešiame po dvore búdky pre vtáčikov , nakrájame pre vtáčikov jabĺčka a nasypeme im nejaké dobroty pre ich brušká ( slnečnicové semienka, proso, kukuricu … ).

 

 

zdroj  obrázok : https://www.google.sk/search?q=vt%C3%A1%C4%8Diky+v+zime&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiB7f7GieHeAhVHjqQKHdzNDRAQ_AUIDigB&biw=1366&bih=582#imgdii=IBZSrt_TWhr2cM:&imgrc=M41UGjeHFqxHvM: