Milí rodičia, dovoľte mi, aby som vám v mene celého kolektívu Materskej školy Leopoldov,  poďakovala za vašu pomoc pri organizovaní  rôznych kultúrnych a spoločenských akcií:

Mgr. Levčíkovej  Hamadovej za vytvorenie web stránky.

Mgr. Levčíkovi za vianočné trhy, na ktoré nám zabezpečil vianočný punč.

Pani Dechetovej  za medovníčky, ktoré nám pečie počas celého roka.

Pánovi Chudému, ktorý nás pravidelne   pozýva na pizzu a nielen to. Deťom vždy daruje nápoje,  lízanky,   pizzu    pre všetkých zamestnancov. Daroval aj  sladkosti   do mikulášskych balíčkov.

Pani Kuchtovej za vianočné stromčeky a vianočné ozdoby. Pripravila aj krásny  kvetinový aranžmán  na fotenie ku Dňu matiek.

Pánovi Buckovi za opravu linolea v dvoch triedach.

Pánovi Manasovi za poskytnutie 20 ks reflexných viest pre deti s označením.

Ing. Bajtalovej za spoluprácu pri organizovaní Šarkaniády.  Zabezpečila v spolupráci  s pizzériou  Kaktus pizzu, cukríky, nápoje.

Ďakujem aj pizzérii Kaktus za ich iniciatívu a ochotu pomáhať pri akciách, ktoré sú pripravované  na spestrenie voľného času detí.

Zberom vrchnáčikov nezištne pomáhate postihnutým deťom, ktoré potrebujú rôzne, pre  nich životne dôležité operácie. Tento zber v MŠ Leopoldov prebieha už viac rokov v spolupráci so 101 drogérie v Leopoldove. Pomohli ste už viacerým deťom a zato vám patrí veľká vďaka.

Zberom batérií chránime svoje životné prostredie a vy poskytujete deťom vzor, ako chrániť našu Zem.

Veľká vďaka patrí aj všetkým rodičom, ktorí nám darovali 2% dane z príjmu a všetkým,  ktorí nám pomáhajú na brigádach.

Dnes môžeme konštatovať, že spolupráca s vami je veľmi dobrá.  Výsledky spolupráce  sú viditeľné. A to najmä na úprave školského dvora.

Všetkým, ktorí si našli čas v dnešnej, hektickej dobe a  pomohli rôznym spôsobom   materskej škole, týmto veľmi  ďakujem !

Mgr. Katarína Antalová, riaditeľka MŠ