Spievanky, Spievanky

V piatok 11.5.2018 sa konala spevácka súťaž v Hlohovci. Súťažilo sa v speve ľudovej piesne s doprovodom, i bez doprovodu.

Našu Materskú školu v speve bez doprovodu reprezentovali Miška Ondrišová z triedy Motýlikov

Hanka Mišovičová z triedy Lienok

Interpretovali pieseň Kohútik Jarabí a Pod horou, pod horou.

V deviatom ročníku súťaže  bolo 30 súťažiacich. Dievčatá vystupovali nebojácne, suverénne a preto sa umiestnili v zlatom pásme súťaže.

Na tento úspech je naša Materská škola hrdá a tešíme sa z úspechu našich dievčat.

V našej škôlke pripravujeme tiež súťaž pre deti v speve „Škôlka spieva“ ktorá sa uskutoční v mesiaci Jún.

Teší nás, že naše deti radi spievajú a tak ich vedieme k  udržiavaniu tradícií nášho krásneho Slovenska.

Prikladáme zopár fotiek z akcie, ktoré nám nafotil otecko Hanky Mišovičovej 🙂

Naše dievčatká doprevádzala na súťaž pani učiteľka Zuzka Luhová a pán Mišovič